• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Позакласні заняття

Позакласні заняття

/Files/images/img_home.jpgВиховна система школи – це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання. У школі відбувається моральне становлення учнів, формування в них творчого мислення, відповідальності.

Пріоритетним у виховній роботі школи є:

  • реалізація особистісно орієнтованого підходу в навчально-виховному процесі;
  • залучення молоді до національної та світової культури;
  • збереження морального та фізичного здоров’я підростаючого покоління;
  • виховання патріотизму, громадських якостей особистості;
  • забезпечення педагогічних умов для соціалізації школярів, виховання в них життєвої компетентності.

Для реалізації цих завдань у школі розроблений план виховної роботи навчального закладу та окремі плани, які були затверджені на засіданнях методичних об’єднань класних керівників. Ці плани охоплюють всі напрямки виховання: патріотичне, правове, моральне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне, превентивне та включають у себе календарні, традиційні шкільні свята, заходи, конкурси, міські заходи щодо втілення національної програми «Діти України», «Комплексної програми профілактики злочинності і бездоглядності», «Програми профілактики ВІЛ-інфекції», «Національної програми відродження та розвитку українського козацтва», заходи щодо зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя та ін.

Музей Трипільської культури в селі Легедзине

/Files/images/IMGP1066.JPG1. Ця експозиційна зала представляє трипільський посуд: столові посудини, зерновики, кубки, покришки до посудин. Під час археологічних розкопок великі посудини зазвичай розбиті. Такі розвали після камеральної обробки реставрують. Втрачені фрагменти замінюють гіпсом і це можна побачити на відреставрованому посуді./Files/images/IMGP1065.JPG3. Під час розкопок археологи заходять посудини, на денцях яких є відбитки тканин різних структур, а також велику кількість керамічних відтяжок до вертикального ткацького верстата. Це свідчить про те, що трипільці ткали, в’язали гачком, використовуючи для цього як рослинні волокна, так і шерсть тварин./Files/images/IMGP1064.JPG4. Оскільки трипільці жили в період мідно-кам’яної доби, то всі знаряддя праці в них були з каменя, кременя, тваринної кістки, міді. Представлені в музеї мідні знаряддя праці під час розкопок знаходять нечасто. Серед кам’яних – мотики, відбійники, розтирачі, сокира-молот./Files/images/IMGP1073.JPGЗала презентує артефакти, що належали "післятрипільським" жителям нашого краю - скіфам і готам./Files/images/IMGP1071.JPGЗала новітньої історії: українські старожитності, громадянська та друга світова війна./Files/images/DSC04576.JPGПід час екскурсії./Files/images/15рр.JPGНа території музею є кілька відреконструйованих трипільських будинків.

Кiлькiсть переглядiв: 460